Vaikų futbolo turnyre „Stumbro“ žaidėjai įsijautė į teisėjų rolę


2017 m. spalio 4 d.

Savaitgalį Kaune įvyko vaikų futbolo turnyras Dariaus ir Girėno taurei laimėti. Jaunųjų sportininkų likimus šį kartą lėmė ir „Stumbro“ futbolininkų, kurie įsijautė į teisėjų vaidmenis, švilpukai.

Jaunųjų futbolininkų žaidimui daugiau nei keturias valandas teisėjavo naujai iškepti LFF Taurės laimėtojai: Aldas Korsakas, Rimvydas Sadauskas, Martynas Zaleckis ir legionierius iš Etiopijos Sofoniyas Mekuanent Asres.

Su neįprastu darbu profesionalai iš Kauno „Stumbro“ susitvarkė puikiai, tačiau po turnyro fcstumbras.lt visi tarsi susitarę pripažino, kad viskas buvo ne taip paprasta ir reikėjo išlikti budriems.

„Įdomi patirtis, viskas ne taip lengva, kaip gali atrodyti iš šono. Ir vaikų futbole netrūksta emocijų, ypač reiklūs jų tėvai“, – šypsojosi žaidėjai.

Šimtus jaunųjų futbolininkų, jų tėvelių ir draugų pritraukusiame futbolo turnyre buvo ir dar vienas ryškus „Stumbro“ akcentas – kiekvienas apsilankęs Dariaus ir Girėno stadione turėjo galimybę iš arti pasižiūrėti į „Stumbro“ iškovotą LFF Taurę, įsiamžinti bendrose nuotraukose ar tiesiog paliesti bei pajausti jos šlovingą istoriją.

Kauno klubas LFF Taurę iškovojo po beveik dešimties metų pertraukos. Paskutinį kartą ja džiaugėsi FBK „Kaunas“ dar tolimais 2008 metais, tačiau dabar ji – „Stumbro“ nuosavybė.

Turnyro uždarymą vainikavo dalyvių bendros nuotraukos prie LFF Taurės kartu su „Stumbro“ futbolininkais ir treneriais, kurie ir apdovanojo šio turnyro prizininkus bei geriausius futbolininkus.