Taurėje „Jonavą“ pražudęs L. Villela: „Šį kartą bus dar sunkiau“


2017 m. rugsėjo 12 d.

LFF taurės ketvirtfinalyje net tris įvarčius į „Jonavos“ klubo vartus įmušęs ir varžovus eliminuoti padėjęs „Stumbro“ brazilas Lucas Villela prieš trečiadienio mūšį A lygoje tvirtina, jog komanda pasirengusi vienai svarbiausių sezono kovų.

A lygos 24-ojo turo susitikimas Jonavoje bus ypatingas. Turnyro lentelėje abi komandos žengia koja kojon. „Stumbras“ šiuo metu užima šeštąją poziciją ir turi 21 tašką, tačiau Mindaugo Čepo auklėtiniai atsilieka vos tašku. Pergalė būtų milžiniškas žingsnis patekimo į Top6 link, savo ruožtu pralaimėjimas bet kuriai komandai būtų labai skausmingas.

Tikėtina, jog pralaimėjusi komanda liks už pirmojo šešeto ribų ir kovos tik dėl išlikimo šalies futbolo elite.

„Stumbras“ šiame sezone tradiciškai įrodinėja, jog yra stipresnis už „Jonavą“. Mariano Barreto auklėtiniai priešininkus išvykoje eliminavo iš LFF taurės turnyro, taip pat du kartus įveikė A lygoje ir dar kartą išsiskyrė lygiosiomis.

Prieš trečiadienio rungtynes „Stumbro“ stovykloje nuotaikos puikios. Savaitgalį kauniečiai pirmą kartą klubo istorijoje užsitikrino vietą LFF taurės finale. Tačiau dabar visos mintys – tik apie dvikovą Jonavoje.

„Mūsų komandai tai vienos svarbiausių A lygos rungtynių šiame sezone. Tai savotiškas finalas. Manau, kad šį kartą susitikimas bus dar sudėtingesnis už tą, kuris buvo taurėje. Privalome žaisti protingą futbolą“, – fcstumbras.lt susitikimo išvakarėse kalbėjo L. Villela.

Puikiai į kolektyvą įsiliejęs brazilas neslepia – norėtų pakartoti sėkmingą pasirodymą. Taurės ketvirtfinalyje jis į „Jonavos“ vartus kamuolį pasiuntė net tris kartus.

„Tai buvo labai įkvepiantis vakaras ir aš labai viliuosi, jog vėl pavyks nuveikti kažką panašaus. Motyvacija yra milžiniška, visi suprantame rungtynių svarbą. Tačiau svarbiausia – komandinis rezultatas. Mus tenkins tik pergalė, ji leistų labai priartėti prie vietos Top6“, – atviravo jis.

Rungtynės tarp Kauno „Stumbro“ ir „Jonavos“ jau šį trečiadienį Jonavos miesto stadione prasidės 17 val.

 

Paskutinės rungtynės
2017-09-13
A Lyga
FK Jonava

1 : 1

FC Stumbras
FK Jonava
FC Stumbras
1
Įvarčiai
1
5
Geltonos kortelės
4
0
Raudonos kortelės
0