„Stumbro“ ir „Žalgirio“ dvikovos anonsas


2019 m. balandžio 12 d.

alyga.lt

Kauno „Stumbras“ – Vilniaus „Žalgiris“. Balandžio 13 dieną 17.30 val. Kaunas, NFA stadionas.

Vos vieną įvartį per penkerias rungtynes praleidęs „Stumbras“ šį kartą susidurs su įsibėgėjusiu ir 13 įvarčių savo sąskaitoje turinčiu „Žalgiriu“.

„Stumbro“ ekipa patyrė pirmą sezono pralaimėjimą Kauno derbyje, tačiau pademonstruotas žaidimas geriausio kovo mėnesio trenerio laurus susižėrusio Joao Luiso Martinso neturėtų liūdinti. Galutinai tapo aišku, kad savo komandai kurį laiką nepadės vidurio gynėjas Andre Almeida, kuriam buvo atlikta menisko operacija – jo trūkumą ir toliau sieks kompensuoti Matheusas Bissi, tačiau iškritus iš rikiuotės šiam brazilui, situacija vidurio gynėjų grandyje būtų labai sudėtinga. „Stumbras“ pranešė ir malonią naujieną: į rikiuotę po ligos grįžo svarbus puolėjas Nasro Boucharebas.

Vilniaus ekipa parodė jėgą ir, pademonstravusi labai solidų žaidimą aikštės viduryje, užtikrintai palaužė čempionę. Modestas Vorobjovas tapo tikru aikštės generolu, o Tomislavas Kišas parodė žudiko instinktą, pelnydamas įvartį iš ne itin lengvos situacijos. Prisiminus praėjusį sezoną, būtent „Stumbras“ buvo ta komanda, kuri neleido vilniečiams susigrąžinti titulo. Nors „Žalgiris“ tarpusavio rungtynėse su „Sūduva“ rungtyniauja pranašiau, tačiau klupdavo dvikovose su kitais oponentais, o vienas tokių buvo „Stumbras“. Žalgiriečiai turi keisti šią tendenciją, jei nori kontroliuoti situaciją kovoje dėl titulo. Sostinės komandai vis dar nepadės diskvalifikuotas gynėjas Mevlanas Adili.