„Stumbro“ ir „Trakų“ dubleriai sužaidė lygiosiomis

2017 m. kovo 17 d.

Penktadienį Kaune draugiškose rungtynėse jėgas išmėgino „Stumbro B“ ir „Trakų B“ komandos. Visi įvarčiai buvo pelnyti dar iki pertraukos, o galutinis rungtynių rezultas – 2:2.

„Stumbro“ dubleriai rungtynes pradėjo aktyviai, žaidimą grįsdami trumpais perdavimais ir atakuojančių žaidėjų išvedimu smūgiams iš baudos aikštelės prieigų. Tiesa, bent penki tokie smūgiai arba skriejo virš vartų, arba nesukeldavo „Trakų B“ komandos vartininkų jokių problemų juos atremiant.

Visgi 20-ąją minutę šeimininkai pagaliau surezgė rezultatyvią ataką: Dominyko Barausko į baudos aikštelę pakeltą kamuolį varžovų vartininkas atmušė prieš save, o prie jo pirmas suskubo be priežiūros paliktas Fabio Lopesas – 1:0.

Po penkių minučių svečiai rezultatą išlygino, kuomet trakiškių žaidėjas laisvas įkirto į baudos aikštelę, sulaukė komandos draugo perdavimo ir pasiuntė jį į Igno Driomovo ginamus vartus.

Dar po penkių minučių „Stumbras B“ vėl išsiveržė į priekį: F. Lopesas visai šalia vartų buvo sustabdytas ne pagal taisykles ir į svečių vartus paskirtą 11 m. baudinį užtikrintai realizavo Erikas Skripkinas – 2:1.

Neilgai trukus buvo pelnytas paskutinis rungtynių įvartis, kuomet toli nuo savo ginamų vartų išėjusį I. Driomovą pergudravęs „Trakų B“ žaidėjas išlygino rezultatą – 2:2.

Antrajame kėlinyje vyko apylygė kova. Kauniečių gretose dėkingos progos pasižymėti neišnaudojo Donatas Konikas, porą kartų iš artimos distancijos tiesiai į svečių vartininką mušė Diogo Davidas. Trakų komanda taip pat kelis sykius buvo sukūrusi potencialiai pavojingas situacijas, tačiau jų žaidėjams nepavyko sėkmingai „uždaryti“ link vartų siųstų perdavimų.

„Stumbras B“: I. Driomovas, A. Bareikis, D. Konikas, B. Boateng, E. Skripkinas, D. Barauskas, A. Korsakas, F. Lopes, A. Silva, V. Armalas ir peržiūroje dalyvaujantis žaidėjas.

Po pertraukos aikštėje pasirodė: M. Daškus, N. Petkevičius, D. David ir V. Žemaitis.