„Stumbro“ futbolininkai tiki Lietuvos U-21 rinktinės sėkme


2017 m. spalio 10 d.

Lietuvos jaunimo U-21 rinktinė antradienio vakarą Gargžduose susitiks su Lenkijos bendraamžiais. Lietuvos rinktinės garbę gins ir trys Kauno „Stumbro“ futbolininkai: Rimvydas Sadauskas, Dominykas Barauskas bei Klaidas Janonis.

Tai bus pirmoji komandų akistata oficialiose varžybose. Ankščiau lenkai ir lietuviai susitiko draugiškose rungtynėse 2014 metų kovą. Tuomet Lenkija namuose laimėjo 5:0. Dabartiniame atrankos cikle lietuviai turi galimybę pradėti naują erą pozityvia gaida.

Lietuvos rinktinė susirinko į stovyklą praėjusios savaitės pirmadienį ir gerino individualų pasiruošimą, analizavo padarytas klaidas rungtynėse su Danija, studijavo lenkų žaidimą bei treniruotėse bandė įgyvendinti Carito Falcho vedamo trenerio štabo sumanymus.

„Tikiuosi sunkios dvikovos, bet į aikštę eisiu tik laimėti. Nuo pat rinktinės stovyklos pradžios mano traumai buvo skirtas ypatingas dėmesys ir ją su aukščiausio lygio specialistais pavyko beveik visiškai išsigydyti per savaitę. Tai labai džiugina. Varžovas stiprus, žinome tai, tačiau nenuvertiname savęs“, – rungtynių išvakarėse kalbėjo „Stumbro“ gynėjas Rimvydas Sadauskas.

Tuo tarpu kitas „Stumbro“ atstovas Dominykas Barauskas atskleidė, kad treniruotėse labiausiai buvo šlifuojami taktiniai niuansai.

„Treneriai prašo, kad nebijotume žaisti, nebijotume rizikuoti. Treniruotės labiau taktinio pobūdžio, labai svarbus bus maksimalus atsidavimas. Visi norime parodyti, kad mokame ir galime žaisti. Po paskutinių rungtynių U-21 rinktinė susilaukė pelnytos kritikos, bet mes žinome, kad galime ir privalome būti geresni“, – kalbėjo D. Barauskas.

Saugas Klaidas Janonis tuo tarpu pasidžiaugė, kad mačas vyks Gargžduose: „Kiekvieną dieną treniravomės Gargžduose, todėl turėsime nedidelį pranašumą. Svarbiausia yra pagerinti tarpusavio supratimą, nes žaidėjai susirinkę iš skirting klubų. Nemažai žaidėme 11 prieš 11, taip pat vienerias rungtynes Liepojoje, kur šanso sulaukė visi vaikinai. Laukiame ir tikimės gausaus palaikymo iš vietinių gyventojų, Gargždai yra futbolo miestas ir tai čia jaučiasi.“

Lietuvos ir Lenkijos rinktinės susitiks spalio 10 d. 19 val. Bilietus į rungtynes platina „Ticketmarket.lt“. Tiesioginė rungtynių transliacija – Futbolo.TV svetainėje.