„Stumbro B“ laukia lygos debiutantų išbandymas Klaipėdoje


2017 m. gegužės 19 d.

LFF Pirmos lygos vienvaldis lyderis Kauno „Stumbras B“ šiandien keliauja į Klaipėdą, kur aštuntojo turo rungtynėse susitiks su lygos debiutantu Klaipėdos „Koralu“, kurį treniruoja buvęs Lietuvos rinktinės saugas Kęstutis Ivaškevičius.

Joao Martinso auklėtiniai kol kas yra vieninteliai visoje lygoje dar nepatyrę pralaimėjimo kartėlio. Po šešių sužaistų mačų „Stumbras B“ savo sąskaitoje turi penkias pergales, vienas lygiąsias ir iš viso 16 taškų. Taip pat laikinosios sostinės atstovai gali pasigirti ir geriausiu įvarčiu santykiu lygoje +10.

Rungtynėmis daugiau sužaidęs uostamiesčio „Koralas“ su septyniais taškais šiuo metu žengia dešimtoje pozicijoje. K. Ivaškevičiaus treniruojama komanda yra iškovojusi dvi pergales, kartą sužaidė lygiosiomis bei suklupo keturis kartus. Šios ekipos įvarčių balansas -2.

Ryškių lyderių savo gretose „Koralas“ neturi. Šios komandos sudėtyje rezultatyviausiai šiemet žaidžia iš Klaipėdos „Atlanto“ pasiskolintas Jonas Bičkus bei saugas Marius Stonkus. Nei rungtynių nepraleidę futbolininkai įmušė po du įvarčius.

Praėjusiame ture „Koralas“ 2:3 nusileido Kėdainių „Nevėžiui“, o dar prieš tai 0:1 namuose pralaimėjo „Trakų B“ ekipai. Įdomus faktas – klaipėdiečiai šiemet namuose pralaimėjo visus mačus.

Šio vakaro susitikime „Stumbrui B“ negalės padėti raudoną kortelę prieš save praėjusiame ture išvydęs Vilius Armalas. Kauniečių gretose yra ir daugiau netekčių.

Rungtynių pradžia Klaipėdos miesto dirbtinės dangos stadione 18.30 val.