„Stumbro B” jaunimas „Kupiškiui” atseikėjo penkis įvarčius

2018 m. spalio 6 d.

Jaunieji Kauno „Stumbro B” futbolininkai antroje pagal pajėgumą Lietuvos lygoje iškovojo dar vieną pergalę. Šį kartą namuose rezultatu 5:3 (4:2) įveiktas „Kupiškis”.

„Stumbro B” treneris šį kartą startinėje sudėtyje atliko keletą pasikeitimų ir nuo pirmųjų minučių pirmą kartą Pirmoje lygoje žaidė jaunasis Tanas Petukauskas.

Mačo pradžia intrigos nežadėjo – penktąją minutę Domantas Antanavičius pelnė pirmąjį įvartį (1:0), tačiau jau visai netrukus pusiausvyrą atstatė Ignas Pūžė (1:1).

Šeimininkų toks rezultatas netenkino ir įvarčiai pasipylė tarsi iš gausybės rago – 20-ąją minutę savo pirmąjį įvartį „Stumbro B” sudėtyje įmušė Denisas Pidručnas, o po dviejų minučių džiaugėsi ir Valdo (3:1).

Ir tai dar nebuvo viskas – 30 minutę kamuolį į savus vartus nukreipė Mantas Salamanavičius bei atrodė, kad intrigos nebėra (4:1).

Pačioje kėlinio pabaigoje „Kupiškis” vieną įvartį susigrąžino, kai skirą baudinį realizavo Victoras Hugo ir ekipos ilsėtis išėjo kauniečiams pirmaujant 4:2.

Po pertraukos „Kupiškis” sugebėjo sugrąžinti intrigą – 53-ąją minutę Nerijus Starkus pelnė savąjį įvartį, o „Stumbro B” persvara ištirpo iki 4:3.

Tiesa, tai ir buvo viskas. Kur kas geriau žaidę kauniečiai neleido varžovams išlyginti rezultato, o mačo pabaigoje išnaudojo vieną iš daugelio progų, kai pasižymėjo Alsenijus Bahas. Galutinis rezultatas 5:3.

Su 29 taškais „Stumbras B” turnyro lentelėje rikiuojasi devintoje pozicijoje.