„Stumbras“ stengsis sugadinti „Utenio“ šventę


2017 m. gegužės 17 d.

A lygos 12-ojo turo rungtynes Kauno „Stumbro“ futbolininkai žais Utenoje, kur stengsis sugadinti „Utenio“ sugrįžimo į savo miestą šventę. Rungtynių pradžia jau šiandien 18 val.

Turnyro lentelėje „Utenis“ šiuo metu yra aukščiau ir su 14 iškovotų taškų žengia penktoje vietoje. „Stumbras“ savo ruožtu turi devynis taškus ir žengia iš karto už savo šio vakaro varžovų.

Nepaisant puikaus starto „Utenio“ ambicijos, panašu, yra dar didesnės. Tai puikiai iliustruoja faktas, jog ispanas Davidas Campana Piquer, kuris prieš keletą dienų buvo paskirtas vyriausiuoju ekipos treneriu, yra jau trečiasis komandos vairininkas šiame sezone.

Sezono starte ekipą į priekį vedęs Zvezdanas Miloševičius neseniai buvo atleistas, o laikinai vyriausiojo trenerio pareigas atlikusį ir pergales skynusį Olegą Boičyšiną šiose pareigose jau pakeitė ispanas. Tiesa, O. Boičyšinas lieka trenerių štabe.

Nors taškus „Utenis“ renka sparčiai, tačiau šios komandos žaidimo fantastišku pavadinti tikrai nebūtų galima. Būtent pirmojo rato akistatoje su „Uteniu“ Kauno „Stumbro“ futbolininkai turėjo didžiausią žaidybinę persvarą šiame sezone ir sukūrė tiek progų, kad jų pakaktų turbūt pusei rato.

Deja, tuomet vartai buvo tarsi užkeikti ir įvartį pasiekė tik Nasro Boucharebas, o varžovai pasižymėjo po apmaudžios kauniečių klaidos, kai įmušė Kirilas Levšinas.

Praėjusiame A lygos ture „Stumbras“ šventė įspūdingiausią pergalę šiame sezone net 3:0 miesto derbyje sutriuškinęs „Kauno Žalgirį“. Tiesa, ne ką prasčiau sekasi ir „Uteniui“. 11-ojo turo susitikime „Utenis“ tik paskutinę sekundę išvykoje pralaimėjo „Sūduvai“ (1:2), o dar prieš tai 1:0 Visagine įveikė „Trakus“.

„Tarpusavio susitikime pirmajame mače dominavome visų rungtynių metu, tačiau tuomet pritrūko sėkmės. Turėjome išnaudoti progas ir pasiimti tris taškus. Man „Utenis“ yra gerai pažįstamas klubas, nors nuo praėjusių metų, kai ten žaidžiau, sudėtis stipriai pasikeitė. Dabar ekipai vadovaus jau trečiasis treneris šiais metais, bus įdomu pasižiūrėti kaip keisis komandos žaidimas. Laukia įdomios rungtynės“, – fcstumbras.lt kalbėjo Danielis Romanovskis.

Šio vakaro susitikime kauniečiams negalės padėti visas būrys traumuotų futbolininkų – po operacijos  vis dar atsigauna Vilius Armanavičius, praėjusiame susitikime rimtą traumą patyrė ir ilgam iš rikiuotės iškrito Nasro Boucharebas, traumų padarinius vis dar jaučia kapitonas Klaidas Janonis, gynėjas Andre Almeida puolėjai Alexandre Kore bei Benjaminas Terry. Jau ilgesnį laiką komandai padėti negali ir Nauris Petkevičius, kuriam taip pat buvo atlikta operacija.

Rungtynių Utenos miesto stadione pradžia jau šiandien 18 val. Nemokama tiesioginė video transliacija internete TV3 Play arba Futbolo.TV