„Stumbras“ garantavo vietą UEFA Europos lygoje


2018 m. lapkričio 3 d.

Kauno „Stumbro“ futbolininkai A lygos 31-ojo turo rungtynėse 1:4 nusileido čempionei Marijampolės „Sūduvai“, tačiau nepaisant pralaimėjimo užsitikrino kelialapį į UEFA Europos lygos atrankos turnyrą.

„Stumbro“ gynėjai su problemomis susidūrė jau nuo rungtynių pradžios. 8 minutę Robertas Vėževičius baudos aikštelėje atidavė kamuolį Danieliui Offenbacheriui ir austras galingu smūgiu nuo skersinio išvedė savo komandą į priekį.

Po kelių minučių „Sūduva“ turėjo puikią progą padidinti savo pranašumą, kai baudos aikštelėje ranka sužaidė Rafaelis Floro. Laimei Sandro Gotalo smūgį nuo 11 m žymos atrėmė vartininkas Rodrigo Josviakis.

28 minutę vieną gražiausių šio sezono įvarčių įmušė „Sūduvos“ gynėjas Andro Švrljuga. Po efektingo S. Gotalo perdavimo kulnu A. Švrljuga pasižymėjo smūgiu per save.

39 minutę baudos smūgį maždaug iš 20 metrų realizavo Gersonas Acevedo ir marijampoliečiai įgijo trijų įvarčių pranašumą.

„Sūduvos“ komanda šiose rungtynėse sugebėjo neutralizuoti „Stumbro“ atakų lyderį Marcosą Juniorą, kuris varžovų vartams grėsmės nekėlė. Tad sužaidus valandą, kauniečių treneris Mariano Barreto atliko keitimą. Savojo šanso sulaukė ne tik Levanas Matčarašvilis, bet ir jaunasis ukrainiečių talentas Denisas Pidručnas.

Vietoje M. Junioro aikštėje pasirodęs Alseny Bah 64 minutę sušvelnino rezultatą po puikaus gruzino perdavimo, bet čempionai į tai atsakė savo įvarčiu. 67 minutę Vaidas Slavickas nestipriu smūgiu pažeme po rikošeto iš krašto įsuko kamuolį į vartus.

Rezultatu 4:1 nugalėjusi „Sūduva“ išlieka A lygos lydere. Tuo metu „Stumbras“ išsaugojo trečiąją poziciją ir bronzinėje kovoje trečiadienį priims varžovus iš Trakų.

Paskutinės rungtynės
2018-11-03
A lyga
FC Stumbras

1 : 4

FK Sūduva
FC Stumbras
FK Sūduva
1
Įvarčiai
4