„Stumbras B“ neišsaugojo persvaros Panevėžyje

2017 m. rugpjūčio 9 d.

Kauno „Stumbro B“ futbolininkai LFF Pirmos lygos 19-ojo turo rungtynėse Panevėžio „Aukštaitijos stadione“ rezultatu 1:1 (0:0) sužaidė su vietos komanda ir į savo sąskaitą įsirašė jau trečias lygiąsias iš eilės.

Joao Martinso auklėtiniai nuo pat pirmųjų minučių perėmė iniciatyvą, rungtyniavo drąsiai ir agresyviai. Ypatingau daug problemų šeimininkų gynybai kėlė krašto saugas Kgaogelo Sekgota, kuris tiesiog drąskė varžovų gynybą dvikovose vienas prieš vieną.

Aikštės viduryje tvarką puikiai darė Vilius Armanavičius, o atakos smaigalyje žaidęs Erickas Kassi varžovams taip pat nebuvo lengvas kąsnelis.

Pirmajame rungtynių kėlinyjė „Stumbras B“ turėjo ne vieną puikią progą įvarčiui pasiekti ir nors vieną iš jų tiesiog privalėjo išnaudoti, tačiau iš palankių situacijų neįmušė nei Vasco, nei V. Armanavičius, nei tas pats K. Sekgota ir ilsėtis komandos išėjo esant lygiam rezultatui.

Po pertraukos įtampa aikštėje neslūgo, o pats žaidimas buvo gana atviras. Pirmieji į priekį 65-ąją susitikimo minutę išsiveržė kauniečiai, kai po tolimo smūgio pirmasis prie atmušto kamuolio suskubo Renato ir pelnė savo pirmąjį įvartį klube – 1:0.

„Panevėžys“ į tai atsakė keliomis grėsmingomis atakomis, kol galop po reido kairiuoju kraštu viskas baigėsi sumaištimi baudos aikštelėje ir Edvardo Tamulevičiaus įvarčiu 79-ąją minutę (1:1).

Per likusį laiką rezultatas išliko toks pats ir aidint teisėjo finaliniam švilpukui komandoms teko tenkintis tašku, kuris šį kartą veikiausiai buvo saldesnis varžovams.