„Stumbras B“ džiaugėsi pergale Alytuje


2019 m. gegužės 14 d.

Rungtynės Alytuje sutraukė rekordinę šiam Pirmos lygos sezonui auditoriją. Alytiškiai pasiilgo futbolo, o gausiai susirinkę sirgaliai laukė savo komandos pergalės ir dar vieno žingsnio į lyderių gretas. Deja, šiuos planus teko atidėti.

Iš vienos pusės, šeimininkų komanda gal kiek ir „perdegė“, iš kitos – labai protingai, brandžiai ir kokybiškai sužaidė jų oponentai.

Jau rungtynių pradžia parodė, kad kauniečiai nesiruošia „sėdėti apkasuose“. Kol alytiškiai bandė prisitaikyti prie „įžūloko“ svečių žaidimo stiliaus, krito pirmasis rungtynių įvartis. Yegoras Kondratiukas netikėtai prasmuko pro gynėją, į puolėjo smūgį vartininkas sureagavo, bet kamuolys atško tiesiai Tanui Petukauskui, kuriam tereikėjo pataikyti iš kelių metrų jau į neginamus vartus.

Po „šalto dušo“ alytiškiai perėmė iniciatyvą, perkėlė žaidimą į varžovų aikštės pusę, kėlė daug kampinių, mušė baudos smūgius, bet „Stumbro B“ gynyba, šaltakraujiškai vadovaujama Matheuso Bissi, žaidė be klaidų. Maža to, antro kėlinio pradžioje būtent Bissi gražiu smūgiu galva po Luko Čepkausko pakelto kampinio šeimininkus pasiuntė į gilų nokdauną, iš kurio pastarieji taip ir nepakilo.

Kelioms alytiškių progoms pavirsti įvarčiais neleido geras rungtynes sužaidęs Airidas Mickevičius, o rungtynių pabaigoje jau „Stumbro“ žaidėjai rezultatą galėjo paversti nepadoriu. Vienas geriausių rungtynių sužaidę kauniečiai aplenkė alytiškius turnyrinėje lentelėje ir pakilo į šiame sezone dar nematytas aukštumas.

Paskutinės rungtynės
2019-05-13
I lyga
DFK Dainava

0 : 2

FC Stumbras B
DFK Dainava
FC Stumbras B
0
Įvarčiai
2