„Stumbras“ atsisveikino su D. Davidu ir A. Bareikiu


2017 m. birželio 15 d.

Artėjant vasaros perėjimų langui Kauno „Stumbro“ klubas, pastaruoju metu itin sėkmingai rungtyniaujantis Lietuvos futbolo A lygoje, atsisveikino su dviem futbolininkais – Ainu Bareikiu ir Diogo Davidu.

20-metis A. Bareikis „Stumbro“ gretose iš viso A lygos rungtynėse į aikštę žengė 46 kartus. Tiesa, jei 2015 m. sezone jis sužaidė 25 mačus, o praėjusiame 20, tai šiemet kovoti dėl vietos startinėje sudėtyje Lietuvos jaunimo rinktinėse ne kartą rungtyniavusiam futbolininkui sekėsi sunkiau ir A lygoje jis aikštėje pasirodė vos kartą.

Kur kas dažniau A. Bareikis šiemet gynė „Stumbro B“ garbę LFF Pirmoje lygoje, kur jo sąskaitoje 10 mačų ir vienas pelnytas įvartis.

„Stumbro“ gretose futbolo gerbėjai daugiau neišvys ir 20-mečio puolėjo iš Portugalijos Diogo Davido. Sausio mėnesį komandą papildęs futbolininkas per septynis mačus LFF Pirmoje lygoje įmušė penkis įvarčius, tuo tarpu A lygoje kartą aikštėje pasirodė po keitimo ir taip pat spėjo pasižymėti įvarčiu.

Kauno „Stumbro“ futbolo klubas dėkoja žaidėjams už atsidavimą ir profesionalumą bei linki kuo didžiausios sėkmės tolimesnėje karjeroje.