„Stumbrą“ papildė Katare žaidęs puolėjas


2017 m. birželio 16 d.

Kauno „Stumbro“ futbolo klubas pasirašė sutartį su puolėju iš Dramblio Kaulo Kranto Ericku Kassi. 23 metų galingo sudėjimo atakuojantis žaidėjas į Lietuvą atvyko iš Kataro, kur rungtyniavo iki šiol.

Žaisti futbolą kauniečių naujokas pradėjo gimtinėje, kur pirma rimta karjeros stotele tapo aukščiausios lygos „Stella Club“ ekipa. Čia jis netrukus buvo pastebėtas ir 2015 m. pasirašė sutartį su Kataro „Al Shamal“ klubu.

2014 – 2015 m. sezone „Al Shamal“ žaidė pajėgiausioje Kataro lygoje, tačiau atvykus E. Kassi komanda jau buvo iškritusi į antrąjį divizioną.

Nepaisant to, egzotiškoje šalyje E. Kassi greitai apsiprato ir praleido du sėkmingus metus. Pirmajame sezone Katare jis iš viso pelnė 12, o antrajame – 15 įvarčių.

„Jaučiuosi laimingas pasirašęs sutartį su „Stumbro“ klubu. Tai vieta, kurioje turėsiu galimybę tobulėti ir pademonstruoti tai, ką sugebu. Visada norėjau žaisti Europoje. Mano svajonė yra vieną dieną rungtyniauti elitiniame Europos čempionate“, – fcstumbras.lt kalbėjo naujokas.

Futbolininkas taip pat papasakojo ir apie savo žaidimo stilių: „Aš puolėjas, kuris gali sėkmingai žaisti abiejomis kojomis. Esu gana greitas ir mėgstu rungtyniauti vadinamuoju devintu numeriu. Džiaugiuosi įgijęs vertingos patirties Katare, tačiau turiu didesnių ambicijų ir neabejoju, jog sprendimas papildyti „Stumbrą“ pasiteisins.“

Į Lietuvą E. Kassi buvo atvykęs dar gegužės mėnesį ir sėkmingai pasirodęs Kauno klubo peržiūroje sulaukė kvietimo netrukus sugrįžti bei pasirašyti sutartį.

Perėjimų langas Lietuvoje šiemet atsidarys birželio 23 d., tada naujokas ir galės debiutuoti Kauno komandoje.