„Stumbrą“ aplankė iš Portugalijos į Rusiją vardan kilnaus tikslo keliaujantis dviratininkas


2018 m. birželio 8 d.

Kauno „Stumbro“ futbolo klubo treniruotėje penktadienį apsilankė išskirtinis svečias – dviračiu vardan labai kilnaus tikslo iš Portugalijos į Rusiją važiuojantis 53-ejų portugalas Helderis Batista.

Idėja įveikti tokį atstumą siekiant padėti kitiems Helderiui kilo po Portugalijos futbolininkų triumfo Europos futbolo čempionate.

Kelionę portugalas pradėjo nedideliame Alenkvero mieste, nuo Lisabonos nutolusiame per 40 kilometrų, o ją užbaigs Rusijos Kratovo miestelyje, kur pasaulio čempionato metu įsikūrė Portugalijos futbolo rinktinė.

Iš viso kelionės metu dviratininkas įveiks net 4 640 kilometrų. Didžioji kelionės dalis jau už nugaros, ypatingas „Stumbro“ svečias aplankė: Portugaliją, Ispaniją, Prancūziją, Vokietiją, Lenkiją, o dabar – ir Lietuvą.

Iš viso kelionė truks 45 dienas, o iš Lietuvos jis per Latviją vyks į galutinį kelionės tikslą Rusijoje. Visos kelionės metu surinktos lėšos bus paaukotos specialiam fondui, kovojančiam prieš vėžį.

Penktadienį H. Batista atvyko į Kauną, kur apsilankė Lietuvos futbolo taurės laimėtojų Kauno „Stumbro“ treniruotėje.

„Nuo šiol turėsiu mėgstamiausią komandą Lietuvoje ir tai bus „Stumbras“. Labai džiaugiuosi už šiltą priėmimą, man išties labai malonu“, – fcstumbras.lt kalbėjo svečias, kuris atvyko savo dviračio priekyje iškėlęs „Stumbro“ vėliavą.

Jis ne tik stebėjo treniruotę, bendravo su klubo administracijos darbuotojais ir futbolininkais, bet ir sulaukė dovanų įvairios komandos atributikos. Kaune jis „Stumbro“ kvietimu apsistojo klubo viešbutyje ir čia atgavęs jėgas kelionę į Rusiją tęs sekmadienį.