Pirmoje lygoje „Stumbro B“ kelyje – jaunieji riteriai


2018 m. balandžio 13 d.

LFF Pirmos lygos ketvirtojo turo rungtynėse Kauno „Stumbro B“ jaunieji futbolininkai šį vakarą Kaune susitiks su „Trakais B“ ir sieks antros pergalės iš eilės.

Joao Martinso auklėtiniai sėkmingai pradėjo Pirmos lygos sezoną. Namuose „Stumbras B“ sužaidė lygiosiomis su Vilniaus „Vyčiu“ (0:0) ir Alytaus DFK „Dainava“ (1:1), o praėjusį šeštadienį tolimoje išvykoje Klaipėdoje net 4:0 nepaliko jokių vilčių vietos „Koralui“.

„Trakai B“ savo ruožtu pirmajame mače kiek netikėtai 1:0 palaužė Telšių „Džiugą“, tačiau prieš savaitę Kaune net 1:3 nusileido itin jaunai NFA komandai.

Varžovų gretose Pirmos lygos pirmenybėse šiemet į aikštę žengė ir keletas šalies futbolo gerbėjams puikiai žinomų futbolininkų. Ir čia visų pirma reikėtų atkreipti dėmesį į vartininką, anksčiau garsiajam „Roma“ klubui priklausiusį Tomą Švedkauską. Jį kol kas galime laikyti tikru komandos lyderių.

Į aikštę vilkėdami „Trakų B“ aprangą šiemet žengė ir Ernestas Stočkūnas bei buvęs „Stumbro“ žaidėjas Klaidas Janonis. Ši trijulė vakar pagrindinės komandos rungtynėse liko ant atsarginių žaidėjų suolo, tad tikėtina, jog šį vakarą kai kurie iš jų žengs į aikštę Kaune.

Vakar A lygos rungtynes sostinėje žaidė „Trakai“ ir „Jonava“. Ši akistata baigėsi lygiosiomis 1:1.

Rungtynės Kauno Nacionalinės futbolo akademijos stadione prasidės šiandien 18.30 val. Įėjimas nemokamas.

Paskutinės rungtynės
2018-04-29
A lyga
FC Stumbras

0 : 2

FK Trakai
FC Stumbras
FK Trakai
0
Įvarčiai
2
1
Geltonos kortelės
1