Pirmajame kėlinyje klydęs „Stumbras B“ gavo skaudžią pamoką Šiauliuose


2019 m. balandžio 14 d.

Lietuvos Pirmos lygos pirmenybių ketvirtojo turo rungtynės nesėkmingai susiklostė Kauno „Stumbro B“ futbolininkams, kurie po penkių praleistų įvarčių pirmajame kėlinyje nusileido vietos FA „Šiaulių“ klubui.

Pirmasis kėlinys kauniečiams susiklostė kaip iš košmaro. 23-ąją minutę po šeimininkų pakelto kampinio „Stumbro B“ futbolininkai patys įsmūšė į savo vartus. Vėliau šiauliečių saugas Dominykas Kubilinskas smūgiu iš toli nubaudė Airidą Mickevičių, o per paskutines 12 pirmojo kėlinio minučių savo dublį sugebėjo atlikti varžovų puolėjas, „Stumbro“ gretose rungtyniavęs, Donatas Konikas. Dar vieną įvartį pridėjo Karolis Mantinis.

Per pertrauką „Stumbro B“ treneris Luisas Rodriguesas pasistengė mobilizuoti jaunuosius futbolininkus ir antrajame kėlinyje priešininkų atakos atslūgo. Kauniečiai turėjo keletą progų rezultatui sušvelninti, bet jis iki pat rungtynių pabaigos išliko nepakitęs.

Aidint paskutiniam teisėjo švilpukui jauniesiems „Stumbro B“ futbolininkams beliko pasveikinti varžovus su įtikinama pergale.

„Rungtynes pradėjome labai prastai, varžovui davėme daug erdvės ir jie tuom pasinaudojo. Šiandien visi kartu padarėme daugybę klaidų. Mes praleidome neįtikėtinus įvarčius ir tai visų mūsų klaidų rezultatas. Per pertrauką stengiausi nuteikti vaikinus, juos sutelkti, kalbėjau apie elgesį aikštėje ir discipliną, po pertraukos žaidimas pasikeitė, atrodėme geriau. Turėjome keletą galimybių įvarčiui pasiekti, tačiau rungtynes pasibaigė jau po pirmojo kėlinio“, – fcstumbras.lt sakė L. Rodriguesas.

Kitas Pirmos lygos pirmenybių rungtynes „Stumbro B“ futbolininkai žais balandžio 22 dieną Jonavoje prieš vietos klubą.

Paskutinės rungtynės
2019-04-14
I lyga
FA Šiauliai

5 : 0

FC Stumbras B
FA Šiauliai
FC Stumbras B
5
Įvarčiai
0