Paskutinėse sezono rungtynėse – žūtbūtinis mūšis su „Banga“


2017 m. lapkričio 3 d.

Jau šį šeštadienį 13 val. Kauno Nacionalinės futbolo akademijos stadione į paskutinį sezono mūšį stos Kauno „Stumbras“. Mariano Barreto auklėtiniai žais atsakomąsias rungtynes su Gargždų „Banga“, siekdami išsaugoti vietą A lygoje.

Lietuvos taurės laimėtojas „Stumbras“ šiemet nutraukė Vilniaus „Žalgirio“ dominavimą ir ilgą iš eilės laimėtų trofėjų seriją, tačiau šalies čempionate kauniečiams sekėsi sunkiau. Užimta septintoji vieta ir dėl vietos A lygoje išsaugojimo teko kautis su LFF Pirmoje lygoje antroje vietoje finišavusia Gargždų „Banga“.

Serijos pirmosios rungtynės prieš savaitę vyko Gargžduose. Nors Tomo Tamošausko auklėtiniai rimtai kibo kauniečiams į atlapus, vis tik namo „Stumbras“ grįžo su pergale rezultatu 2:1.

Jau ketvirtąją minutę puikų įvartį įmušė Vilius Armanavičius, o antrajame kėlinyje pergalę užtikrino Andre Almeidos tikslus smūgis po Kgaogelo Sekgotos perdavimo. Šeimininkams vienintelį įvartį pelnė 11 metrų baudinį realizavęs Rokas Krušnauskas.

Po rungtynių Mariano Barreto pripažino, kad, jo nuomone, „Banga“ yra stipriausias Pirmos lygos klubas, tačiau pasidžiaugė svečiuose iškovota pergale ir dviem pelnytais įvarčiais.

Gargždų „Banga“ šiemet ne tik demonstravo puikų žaidimą Pirmoje lygoje, bet ir gerokai pakuteno nervus Vilniaus „Žalgiriui“, kuris Gargžduose LFF Taurės rungtynėse laimėjo tik po pratęsimo ir 11 metrų baudinių serijos.

Kitą sezoną vietą UEFA Europos lygoje užsitikrinęs Kauno „Stumbras“ padarys viską, kad šeštadienį pergalingai atsisveikintų su savais žiūrovais ir išsaugotų vietą elitiniame divizione.

Rungtynių Kauno Nacionalinės futbolo akademijos stadione pradžia šeštadienį 13 val. Įėjimas nemokamas!

Paskutinės rungtynės
2017-11-04
FC Stumbras

3 : 0

FK Banga
FC Stumbras
FK Banga
3
Įvarčiai
0
12
Smūgiai
7
4
Smūgiai į vartų plotą
3
7
Kampiniai
1
2
Nuošalės
0
1
Geltonos kortelės
4
0
Raudonos kortelės
1