Palangoje dubleriai pralaimėjo paskutinę minutę

2017 m. rugpjūčio 12 d.

Kauno „Stumbro B“ futbolininkai LFF Pirmos lygos 20-ojo turo rungtynėse Palangoje ilgą laiką pirmavo prieš šeimininkų komandą, tačiau praleido du įvarčius susitikimo pabaigoje ir pralaimėjo 1:2.

Itin intensyvus rungtynių maratonas šį kartą treneriui Joao Martinsui toli gražu nesuteikė daug opcijų renkantis komandos sudėtį, tačiau kiekvienas žaidėjas gavęs savąjį šansą pasistengė jį maksimaliai išnaudoti.

Rungtynes geriau pradėjo šeimininkai, kurie buvo aštresni, tačiau jau aštuntąją minutę po Dominyko Barausko puikiai pakelto kampinio Vilius Armanavičius galva smūgiavo stipriai ir tiksliai – 1:0!

„Palanga“ netruko perimti iniciatyvą ir kelis kartus kauniečius išgelbėjo puikiai sužaidęs vartininkas Nemanja Bjelanas.

„Stumbras B“ padvigubinti persvarą galėjo dar pirmajame kėlinyje, tačiau Jaisenas Cliffordas iššokęs praktiškai vienas prieš vartininką pastarojo pergudrauti nesugebėjo.

Po pertraukos J. Cliffordą pakeitė Renato, o kauniečių žaidimas suprastėjo. „Palanga“ kontroliavo įvykius aikštėje ir buvo labai pavojinga.

Dar keletą kartų įspūdingai komandą nuo įvarčio išgelbėjo N. Bjelanas, tačiau 83-ąją minutę nepadėjo nei jis, nei futbolo Dievai. Gvidas Juška išlygino rezultatą 1:1.

Deja, tai dar nebuvo viskas. Paskutinę pridėto laiko minutę G. Juška atliko nuostabų skersą perdavimą į baudos aikštelę, kur sėkmingai sužaidė Donatas Navikas, išplėšęs šeimininkams pergalę rezultatu 2:1.