Nukraujavęs „Stumbras“ priims buksuojantį „Atlantą“


2017 m. rugpjūčio 13 d.

Lietuvos futbolo A lygos 21-ojo turo rungtynėse šiandien 15 val. Kauno Dariaus ir Girėno stadione susitiks Kauno „Stumbras“ ir Klaipėdos „Atlantas“.

Tai itin svarbus susitikimas tiek vieniems, tiek ir kitiems. Turnyro lentelėje „Atlantas“ vis dar užima ketvirtąją poziciją, tačiau Mariano Barreto auklėtiniai atsilieka vos šešiais taškais ir šį vakarą turi puikią galimybę šį atsilikimą sumažinti.

Klaipėdiečių nelaimėtų rungtynių serija užsitęsė ir šiuo metu siekia net 12. Prie komandos vairo stojus Igoriui Pankratjevui „Atlantas“ vis dar lieka be pergalių.

Visai nesniai uostamiesčio komandą paliko Olegas Dmitrijevas, persikėlęs į Kaliningrado „Baltika“ bei snaiperis Andrejus Paniukovas, kurio naująja ekipa tapo garsusis Sankt Peterburgo „Zenit“.

„Stumbras“ pastaruoju metu taip pat taškų nerenka taip sparčiai, kaip norėtų ir paskutinį kartą pergale džiaugėsi tik gegužės viduryje.

Praėjusiame ture kauniečiai neišsaugojo persvaros išvykoje prieš „Utenį“ (1:1), o „Atlantas“ savų žiūrovų akivaizdoje 0:1 nusileido „Jonavos“ futbolininkams.

Tiesa, „Stumbrui“ šiandien bus ypatingai sunku – dėl kortelių rungtynes praleis net trys startinės sudėties žaidėjai: Lukas Artimavičius, Alexandre Kore ir Tomas Snapkauskas, o traumą Utenoje patyrė Dominykas Galkevičius.

Rungtynių Dariaus ir Girėno stadione pradžia jau šiandien 15 val. Tiesioginė video transliacija per TV3 Play.

Paskutinės rungtynės
2017-08-13
A Lyga
FC Stumbras

0 : 3

FK Atlantas
FC Stumbras
FK Atlantas
0
Įvarčiai
3