0
Raudonos kortelės
0
Apžvalga

Kauno „Stumbro“ futbolininkai trečiadienį svečiuose A lygos 14-ojo turo rungtynėse nutraukė „Jonavos“ klubo pergalių seriją ir iškovojo įtikinamą pergalę rezultatu 2:1 (1:0). Įvarčius nugalėtojams pelnė Levanas Matčarašvilis ir Danielis Romanovskis.

Pučiant itin stipriam vėjui rungtynių pradžioje su kamuoliu kiek daugiau buvo aikštės šeimininkai, o atakos priekyje po tikslaus perdavimo atsidūrusiam Klaudijui Upstui užfiksuota nuošalė. Vėliau žaidėjas smūgiavo iš aštraus kampo, tačiau kamuolys pataikė į išorinį vartų tinklą.

„Stumbro“ gretose aktyvumu išsiskyrė Danielis Romanovskis, kuris savo krašte tiesiog „maudė“ tiesioginį oponentą ir net kelis kartus atsidūręs atakų smaigalyje galėjo išvesti „Stumbrą“ į priekį, bet jo itin pavojingą bandymą užtikrintai atrėmė „Jonavos“ vartininkas Karolis Salikas. Kauno klubo žaidėjas kitą smūgį paleido pro Juliaus Aleksandravičiaus kojas, visgi ir jis tikslo nepasiekė.

D. Romanovskis ir toliau nedavė ramybės „Jonavos“ gynėjams ir po puikios atakos netrukus atsidūrė vienas prieš vartininką, vis tik K. Salikas savo ekipą išgelbėjo.

„Jonava“ ir toliau puolime nekėlė praktiškai jokio pavojaus „Stumbro“ vartams, o kauniečiai buvo gerokai agresyvesni ir aštresni. Vieną iš retų šansų gavę šeimininkai juo nepasinaudojo baudos smūgį atlikdami silpnai ir nesukeldami jokių problemų vartininkui Rodrigo Josviaki.

Kėlinio pabaigoje iš toli pavojingai smūgiavo L. Matčarašvilis, taip pat savo laimę pabandė Jardelis Nazare. Nors šie smūgiai tikslo nepasiekė, vis tik po Dominyko Barausko perdavimo jau per pridėtą kėlinio laiką dešine koja iš baudos aikštelės kampo pasižymėjo L. Matčarašvilis – 1:0!

Antrąjį kėlinį kiek aktyviau pradėjo šeimininkai – po Tv. Eliošiaus perdavimo prie kamuolio suskubo M. Marusičius, bet apie smūgį jam neleido pagalvoti Kauno klubo gynėjai.

60-ąją minutę „Stumbras“ įtvirtino savo persvarą, kai gynyboje suklydo Julius Aleksandravičius, o tuo pasinaudojęs D. Romanovskis antrą kartą šiame mače pabėgo vienas prieš vartininką, tačiau skirtingai nei pirmąjį kartą šį kartą pastarąjį suklaidino ir įmušė į tuščius vartus – 2:0!

Po šio epizodo kauniečiai kiek sumažino apsukas puolime ir didesnį dėmesį skyrė savų vartų saugumui. „Jonava“ metė gausias pajėgas į priekį, tačiau darė daug broko ir sugebėjo pasižymėti tada, kai nugalėtojas jau praktiškai buvo aiškus – per pridėtą arbitro laiką pasižymėjo vienas prieš vartininką atsidūręs Laurynas Stonkus (1:2).

Prabėgus minutei po šio epizodo Edmundas Gaigalas paskelbė rungtynių pabaigą. „Stumbro“ pergalė leido Mariano Barreto auklėtiniams turnyro lentelėje vos iki taško priartėti prie „Jonavos“ ir „Utenio“.

Kitas rungtynes A lygoje „Stumbras“ žais po rinktinių pertraukos birželio 14 d. su „Trakais“.