0
Raudonos kortelės
0
Apžvalga

Kauno „Stumbro B“ futbolininkai antradienį namuose žaidė LFF Pirmos lygos devintojo turo rungtynes su Kėdainių „Nevėžiu“. Nors po nuostabaus Kgaogelo Sekgotos įvarčio kauniečiai pirmavo, varžovai rezultatą išlygino paskutinėmis minutėmis – 1:1 (0:0).

Visai kaip praėjusioje akistatoje su Vilniaus „Vyčiu“ ir šį kartą treneriui Joao Martinsui teko stipriai rotuoti sudėtimi, kadangi jau trečiadienį pagrindinės komandos laukia svarbios A lygos rungtynės. Dėl šios priežasties ir vėl buvo priimtas sprendimas dalį žaidėjų į aikštę išleisti tik vienam kėliniui.

Jau šeštąją minutę kilo pirmasis rimtas pavojus prie „Nevėžio“ vartų, tačiau Dominyko Barausko galva smūgiuotą kamuolį iš artimojo kampo ištraukė vartininkas Simas Skinderis.

12-ąją ir 19-ąją minutėmis šeimininkai surengė dvi itin aštrias atakas dešiniuoju kraštu, tačiau perdavimų į baudos aikštelę šį kartą niekam uždaryti nepavyko.

Įpusėjus kėliniui „Stumbras B“ turėjo tobulą šansą išsiveržti į priekį, tačiau vienas prieš vartininką atsidūręs Dennisas Nyarko nusprendė vietoje smūgio atlikti perdavimą ir šis sprendimas nepasiteisino.

Ilgai tylėjęs „Nevėžis“ 38-ąją minutę surengė nuostabią ataką, tačiau vienas prieš vartus iššokęs Rokas Mikuckis nesugebėjo nuginkluoti puikią reakciją pademonstravusio Igno Driomovo. Dar vieną šansą varžovai turėjo jau per pridėtą kėlinio laiką, bet nepataikė į praktiškai tuščius vartus.

Antrąjį kėlinį „Stumbras B“ pradėjo atlikdamas iš karto tris keitimus, o jau po kelių minučių iš toli pavojingai smūgiavo Kgaogelo Sekgota.

Būtent futbolininkas iš Pietų Afrikos Respublikos buvo bene pastebimiausia figūra aikštėje. 51-ąją minutę jis suklaidino gynėją ir nesėkmingai bandė užsukti kamuolį į kairįjį vartų kampą, o vos po kelių minučių po Levano Matčarašvilio perdavimo pabėgo vienas prieš vartininką, tačiau vartų sargo neįveikė.

„Nevėžis“ po šios atakų bangos surengė keletą rimtesnių išpuolių, vis tik kamuolys vartuose neatsidūrė.

Galų gale žiūrovai įvartį išvydo 72-ąją minutę, kai iš toli įspūdingu smūgiu jokių šansų vartininkui nepaliko K. Sekgota. Savo pirmąjį įvartį Kauno klube jis pažymėjo įspūdingu salto – 1:0!

Po šio epizodo „Stumbras B“ kontroliavo įvykius aikštėje, tačiau suklydo 87-ąją minutę, kai rezultatą po tolimo perdavimo išlygino Rimvydas Lipnevičius – 1:1.

Rungtynės taip ir baigėsi. Turnyro lentelėje „Stumbras B“ išsaugojo vienvaldžio lyderio poziciją, tačiau varžovai aktyviai mina ant kulnų.