M. Barreto: „Žaidimas vyko į vieną pusę“


2017 m. gegužės 18 d.

Po Kauno „Stumbro“ nulinių lygiųjų Utenoje savo mintis apie A lygos 12-ojo turo rungtynes pasidalino kauniečių vyriausiasis treneris Mariano Barreto.

Nors „Stumbras“ prarado du taškus, tačiau treneris šį kartą gyrė savo auklėtinius. „Šios rungtynės buvo visiškai tokios pačios kaip pirmasis tarpusavio susitikimas Kaune. Žaidimas vyko į vieną pusę ir susikūrėmė pakankamai progų, kad laimėtume dideliu skirtumu. Gaila, tačiau šansų neišnaudojome. Sveikinu „Utenį“, kuris puikiai gynėsi, nors ilgą laiką žaidė dešimtyje“, – kalbėjo M. Barreto.

„Bet toje situacijoje varžovų futbolininkas sužaidė labai pavojingai ir galėjo rimtai traumuoti mūsų gynėją. Futbolininkai turi būti atidesni tokiuose epizoduose. Nepaisant to, džiaugiuosi, jog D. Barauskas buvo tikras karys ir norėjo žaisti toliau nepaisant to epizodo.

Šiandien neturėjome penkių – šešių pagrindinės sudėties žaidėjų, rungtyniavome be tikro puolėjo ir tik vėliau išleidome itin jauną Donatą Koniką. Džiugina, jog net ir šioje situacijoje visą laiką spaudėme varžovus ir nesuteikėme „Uteniui“ jokių vilčių. Apmaudu tik dėl to, jog neįmušėme“, – tęsė jis.

„Su „Uteniu“ niekada nebūna lengvų rungtynių, nes jie pavojingai kontratakuoja ir bet kada gali nubausti. Šį kartą turime priimti rezultatą tokį, koks jis yra, tačiau negalime nusiminti, nes gerai žaidėme su pajėgiu varžovu. Tęsime savo darbą. Vis labiau tampame tikra komanda, taip pat atsiranda stabilumas. Tai pozityvu“, – užbaigė „Stumbro“ vairininkas.