M. Barreto: „Laimėjome, nes buvome akivaizdžiai geresnė komanda“

2018 m. gegužės 14 d.

Kauno „Stumbro“ vyriausiasis treneris Mariano Barreto po pergale pasibaigusios išvykos į Jonavą (2:0) džiaugėsi auklėtiniu nusiteikimu ir neabejojo, kad laimėjo geresnį futbolą pademonstravusi komanda.

„Per pirmas 15 minučių mums nepasisekė – turėjome tris geras progas įvarčiui pasiekti, bet visus kartus varžovus išgelbėjo puikiai sužaidęs vartininkas. Atvykome pergalės, kaip ir visada šiame sezone, tačiau dažnai nesame pakankamai efektyvūs iš neišnaudojame to, ką susikuriame. Nors ir šį kartą ankstyvo įvarčio nebuvo, tačiau atkakliai siekėme savo ir kėlinio pabaigoje įmušėme.

Manau, kad iki pertraukos turėjome įmušti daugiau – galbūt dar du ar tris įvarčius. Rūbinėje vaikinus perspėjau, kas mūsų laukia antrajame kėlinyje, kad varžovų žaidimas keisis, jie bandys atlikti tolimus perdavimus už mūsų gynėjų nugarų. Buvome tam pasirengę. Laimėjome 2:0, tačiau buvome verti daugiau“, – savo mintis apie mačą dėstė M. Barreto.

Sulaukęs klausimo apie pergalę atnešusį tandemą Kgaogelo Sekgotą ir Marcosą Juniorą, treneris negailėjo jiems pagyrų.

„Marcosui nėra lengva, nes pratinasi prie naujos krašto saugo pozicijos. Jam ne viskas pavyksta, ankstesniuose mačuose iššvaistė puikias progas, tačiau jis dirba sunkiai ir šiandien pelnė du įvarčius. Jam dar reikia daug tobulėti, tačiau jis greitas, turi gerus įgūdžius.

Kalbant apie Kgaogelo, neįtikėtina, bet dar prieš aštuonis mėnesius jis žaidė jaunimo akademijoje savo gimtinėje, o dabar yra vienas geriausių A lygos futbolininkų. Tai džiugina. „Stumbro“ durys jaunimui visada atviros, mes pasirinkome kelią siekti tikslų su jaunais žaidėjais ir šios krypties nekeisime“, – užbaigė jis.