Kauno „Stumbras“ futbolo magija dalinosi su pačiais mažiausiais


2018 m. kovo 13 d.

Lietuvos taurės laimėtojai Kauno „Stumbro“ futbolininkai apsilankė Kauno Simono Daukanto progimnazijoje, kur pradžiugino daugiau nei šimtą moksleivių.

Aktyviai socialinėje veikloje už aikštės ribų dalyvaujantys „Stumbro“ žaidėjai šį kartą įsisuko į tikrą Futboliuko linksmybių verpetą.

Pas mažuosius apsilankę Jaisenas Cliffordas, Alsenijus Bah, Mantas Adomėnas ir Vytautas Žemaitis vaikams rodė, kaip reikia atlikti gerą apšilimą, vėliau teisėjavo vaikų tarpusavio rungtynėms ir netgi patys stojo į akistatą su dvigubai gausesne jaunųjų futbolininkų komanda.

Bene daugiausiai ovacijų sulaukė renginį vainikavęs „Stumbro“ profesionalų ir mokytojų mūšis, kuriame, kaip ir įprasta Futboliuko renginiuose, laimėjo draugystė. Rezultatas čia nieko nereiškia. Svarbiausia – geros emocijos.

Vaikai pasibaigus renginiui neskubėjo skirstytis ir įsiamžino bendrose nuotraukose bei „Stumbro“ žaidėjams padovanojo savo kūrybos piešinių.

Tai jau antras „Stumbro“ apsilankymas Futboliuko šventėse Kauno mieste pastarosiomis savaitėmis.

„Labai smagu pradžiuginti vaikus. Prisimenu, kaip kažkada pats laukdavau tokių sportininkų vizitų. Šiek tiek keista būti kitoje barikadų pusėje, tačiau įspūdžiai – nuostabųs“, – fcstumbras.lt kalbėjo Mantas Adomėnas.

Tuo tarpu daug vaikų dėmesio sulaukęs Jaisenas Cliffordas iš PAR kalbėjo: „Tokios akimirkos yra kažkas tokio. Labai džiaugiuosi tokiais vizitais. Visada mielai dalyvauju panašiuose renginiuose. Vaikų šypsenos gerai nuteikia visai dienai.“

Išsamiau apie renginį žiūrėkite Stumbras TV parengtame reportaže.