Jaunųjų „Stumbro“ futbolininkų benefisas LFF U-19 I lygoje

2017 m. balandžio 13 d.

Ketvirtadienį Vilniuje LFF U-19 I lygos rungtynes žaidė jaunieji Kauno „Stumbro“ futbolininkai, kurie įspūdingu rezultatu net 11:1 nušlavė FM „Ateitis“ auklėtinius.

Atkeltas aštuntojo turo rungtynes jaunieji kauniečiai, treniruojami Vytauto Masaičio, pradėjo įspūdingai ir jau dešimtąją minutę pirmavo rezultatu 4:0, tuo tarpu pirmasis kėlinys baigėsi net 5:0.

Po pertraukos „Stumbro“ jaunimas ir toliau nemažino apsukų bei kūrė vieną progą po kitos. Viso to galutinis rezultatas – įspūdinga pergalė 11:1. Nors jaunesni varžovai stengėsi iš visų jėgų, šį kartą jiems rimčiau pasipriešinti nepavyko.

Šiose rungtynėse vadinamą „pokerį“ atliko keturis kartus pasižymėjęs Donatas Konikas, tuo tarpu „hetriką“ į savo sąskaitą įsirašė Simas Gedžiūnas. Du kartus įmušė Jokūbas Zujus, o po kartą varžovus nubaudė Elvinas Derevenko ir Vilius Armalas.

Tai buvo antrosios „Stumbro“ rungtynės LFF U-19 I lygos Pietų/Rytų zonoje. Pirmąjį mačą kauniečiai Kėdainiuose pralaimėjo rezultatu 0:2.

„Stumbras“: M. Daškus (46‘ T. Giraitis), V. Armalas, K. Paulauskas (46‘ Ž. Grinevičius), M. Rutkauskas, S. Gedžiūnas, E. Derevenko (55‘ J. Zujus), P. Čižinauskas (59‘ E. Uknevičius), D. Konikas, L. Sapiežinskas, R. Barriga, R. Grybauskas (63‘ N. Nainys).