J. Lubas pelnė įvartį, bet Lietuvos U19 rinktinė pralaimėjo

2019 m. birželio 7 d.

Lietuvos U-19 futbolo rinktinei nepavyko sėkmingai startuoti Estijoje prasidėjusiame Baltijos taurės turnyre. Pirmajame mače lietuviai nusileido Latvijai 1:5.

Lietuviams nesisekė puolime, o gynyba nežaidė taip, kaip norėjo vyriausiasis treneris Valdas Trakys. Latvijos komanda į priekį išsiveržė 20 minutę.

Po pertraukos Lietuvos rinktinės gynyba visiškai subyrėjo – įvarčiai krito 51, 70 ir 80 minutę. Prieš rungtynių pabaigą po keitimo aikštėje pasirodęs Juozas Lubas sušvelnino rezultatą.

Penktadienį Lietuvos rinktinė 18 val. susitiks su Estijos bendraamžiais.

Rungtynių statistika:

Latvija U-19 – Lietuva U-19 5:1 (1:0)
Voru stadionas

Teisėjas – Marko Liiva

Įvarčiai: 20 min. R. Krollis (1:0), 51 min. J. Lagūns (2:0), 70 min. R. Krollis (3:0), 80 min. R. Krollis (4:0), 82 min. R. Krollis (5:0), 88 min. J. Lubas (5:1).

Lietuvos sudėtis: Kajus Urbietis, Valdas Paulauskas (68 min. Karolis Žebrauskas), Žygimantas Baltrūnas (68 min. Vakaris Kalėda), Matas Dedura, Egidijus Dusevičius, Augustas Valukonis (61 min. Eugene Park), Linas Zingertas (61 min. Deividas Puodžiūnas), Vilius Piliukaitis (61 min. Meinardas Mikulėnas), Lukas Juodkūnaitis (46 min. Modestas Vainikaitis), Augustinas Klimavičius (78 min. Juozas Lubas).

Atsargoje: Povilas Survila, Augustas Aldonis, Kristianas Belousas.