Išsiskyrė „Stumbro“ ir F. Lopeso keliai


2018 m. birželio 5 d.

Kauno „Stumbro“ futbolo klube – permainos. Komanda atsisveikino su saugu Fabio Lopesu, kuris Lietuvos futbolo taurės laimėtojų gretose praleido kiek daugiau nei metus.

Į Lietuvą praėjusių metų vasarį atvykęs futbolininkas greitai įsitvirtino „Stumbro“ sudėtyje. 2017 m. sezone jis A lygoje sužaidė 18 rungtynių ir pelnė vieną įvartį. Jis taip pat svariai prisidėjo prie istorinio triumfo taurės turnyre. Pergalingame finale prieš Vilniaus „Žalgirį“ F. Lopesas rungtyniavo startinėje komandos sudėtyje.

Šiemet F. Lopesas A lygoje spėjo sužaisti 11 mačų ir pelnyti du įvarčius. Iš viso A lygoje 25-erių metų vidurio saugas spėjo sužaisti daugiau nei 2 000 minučių.

Su F. Lopesu išsiskirta abipusiu susitarimu. Kauno „Stumbras“ dėkoja futbolininkui už profesionalumą ir laiką praleistą mūsų klube bei linki kuo didžiausios sėkmės tolimesnėje karjeroje.

Taip pat komandoje nebeliko ir alžyriečio Tayebo Meziani, kuris iš gimtinės „Paradou“ klubo „Stumbrui“ buvo paskolintas prieš keletą mėnesių. Atakuojančiam žaidėjui nepavyko įsitvirtinti „Stumbro“ sudėtyje ir jis sugrįžo į gimtinę. A lygoje jis į aikštę šiemet žengė keturis kartus. Sutartis nutraukta abipusiu susitarimu.