Įspūdinga „Stumbro B“ pergalė Klaipėdoje

2018 m. balandžio 7 d.

LFF Pirmos lygos trečiojo turo rungtynėse Klaipėdoje Joao Martinso treniruojamas „Stumbras B“ pelnė net keturis įvarčius ir nepaliko jokių šansų šeimininkams „Koralo“ futbolininkams – 4:0.

Tai buvo pirmoji „Stumbro B“ jaunųjų žaidėjų pergalė Pirmoje lygoje šiame sezone. Su penkiais taškais jie turnyro lentelėje rikiuojasi ketvirtoje pozicijoje.

Jau nuo pat rungtynių pradžios svečiai tvirtai perėmė žaidimo kontrolę į savo rankas, tačiau iki pertraukos įvarčių pelnyti nesugebėjo.

Arti tikslo buvo po Levano Matčarašvilio perdavimo šalia vartų smūgiavęs Alsenijus Bah, neblogą smūgį iš toli į vartų plotą atliko Miguelis Sousa. Pasižymėti galėjo L. Matčarašvilis, bet po Marcoso Junioro aštraus skerso perdavimo mušė netiksliai.

Antrajame kėlinyje „Stumbro B“ dominavimas buvo besąlygiškas. „Koralo“ žaidėjams sunkiai sekėsi pereiti aikštės vidurį, o pavojingos progos sekė viena po kitos.

Itin įspūdingai rungtyniavo kauniečių dešinys kraštas, kur iš pradžių varžovus terorizavo L. Matčarašvilis, o vėliau iš jo estafetę perėmė Kgaogelo Sekgota.

Tiesa, pirmasis įvartis 54-ąją minutę krito po presingo kitame krašte. Atakos smaigalyje atsidūręs A. Bah suklaidino varžovą ir iš baudos aikštelės prieigų pasiuntė kamuolį į vartus – 1:0!

Netrukus vartų virpstą sudrebino M. Junioras, tačiau tai buvo tyla prieš audrą. Aikštėje 70-ąją minutę pasirodęs K. Sekgota pasižymėjo jau 76-ąją minutę. M. Junioras atliko perdavimą iš krašto, ten baudos aikštelėje jį smūgiuoti bandė A. Bah, tačiau vietoje smūgio pavyko tobulas rezultatyvus perdavimas Pietų Afrikiečiui – 2:0!

Vos po keturių minučių Ibrahimas Sory idealiu perdavimu vieną prieš vartininką išvedė tą patį K. Sekgota. Šiam pergudrauti vartininko nepavyko, bet išsaugojęs kamuolį saugas atliko rezultatyvų perdavimą dubliu pasižymėjusiam A. Bah – 3:0.

Galimybę debiutuoti Pirmoje lygoje susitikimo pabaigoje gavo ir jaunas vartininkas Tomas Raudonikis, pakeitęs Giedrių Kvedarą.

Galutinį tašką rungtynėse padėjo kairys saugas Renato, kuris ne be varžovų gynėjo pagalbos nukreipė kamuolį į šeimininkų vartus – 4:0.

Su penkiais taškais per tris mačus „Stumbras B“ pakilo į ketvirtąją lentelės vietą.

Kitas rungtynes „Stumbras B“ žais penktadienį 18.30 val. namuose su „Trakų B“ ekipa.