Į Kauną atvyksta užsispyrę žemaičiai iš Telšių „Džiugo“


2018 m. gegužės 10 d.

Pirmos lygos septintojo turo rungtynėse penktadienį 20 val. Kauno Nacionalinės futbolo akademijos stadione „Stumbro B“ jaunieji futbolininkai sieks dar vienos pergalės. Jų varžovai šį kartą – užsispyrę žemaičiai iš Telšių „Džiugo“.

Artimiausia Kauno „Stumbro“ pamaina kol kas sėkmingai rungtyniauja antroje pagal pajėgumą šalies lygoje ir tarp 16 komandų užima aukštą trečiąją poziciją su 12 taškų. „Stumbras B“ yra antra geriausiai besiginanti pirmenybių komanda su vos keturiais praleistais įvarčiais po septynių mačų.

Telšių „Džiugas“ šiame sezone kol kas buksuoja ir užima aštuntąją poziciją. Tiesa, penktadienio varžovai turi tik trimis taškais mažiau ir yra sužaidę rungtynėmis mažiau, tad net ir viena pergalė ar pralaimėjimas gali stipriai įtakoti situaciją turnyro lentelėje.

Praėjusiame ture „Stumbras B“ patyrė pirmąją nesėkmę šiame sezone, kai po atkaklios kovos 0:1 nusileido „Utenio“ klubui. Kur kas geriau sekėsi „Džiugui“, šeštojo turo rungtynėse žemaičiai net 5:1 sudorojo šiame sezone visų triuškinamą Klaipėdos „Koralą“.

Į uostamiesčio ekipos vartus „Džiugo“ gretose įvarčius mušė Siyanda Mpetwane, Erikas Vainoras ir Vitalijus Polianskis. Vainoras atliko dublį, o kartą varžovai įsimušė į savus vartus.

Žemaitijos sostinės klubo sudėtyje yra ir ne vienas gerai žinomas žaidėjas, o garsiausi iš jų – Andrius Lipskis, ir Davydas Arlauskis.

Rungtynės Kauno Nacionalinės futbolo akademijos stadione šį penktadienį prasidės 20 val. Įėjimas nemokamas. Lauksime Jūsų.

Paskutinės rungtynės
2018-05-11
I lyga
FC Stumbras B

3 : 1

FK Džiugas
FC Stumbras B
FK Džiugas
3
Įvarčiai
1
9
Smūgiai
5
6
Smūgiai į vartų plotą
2
3
Kampiniai
3
1
Nuošalės
0
2
Geltonos kortelės
2