Į Kauną atvyksta taškų dar neiškovojęs „Utenis B“


2017 m. birželio 16 d.

Jau šį vakarą 18.30 val. Kauno Nacionalinės futbolo akademijos stadione LFF Pirmos lygos 12-ojo turo rungtynes žais vienas pirmenybių lyderių „Stumbras B“ ir kol kas itin nesėkmingai žaidžiantis „Utenis B“.

Turnyro lentelėje komandų situacijos skiriasi kardinaliai – jei kauniečiai su 20 taškų iškovotų per 10 susitikimų užima antrąją vietą, tai varžovai yra vieninteliai pirmenybėse dar nepatyrę nei pergalės, nei lygiųjų džiaugsmo.

LFF Pirmos lygos debiutantai iš Utenos pralaimėjo visus 10 žaistų susitikimų, o komandos įvarčių balansas yra net -42. Šio vakaro priešininkai įmušė tik 4 įvarčius bei praleido net 46.

Tiesa, iš dalies tokius rezultatus galima suprasti – „Utenio B“ komandoje žaidžia tokiame lygyje anksčiau nerungtyniavęs jaunimas, kuriam tai neįkainojama patirtis. Kartais šiai ekipai padeda ir vienas kitas pagrindinės „Utenio“ komandos žaidėjas, tačiau taip nutinka toli gražu ne visada.

Kalbant apie mūsų vienuolikę, Joao Martinso auklėtiniai pastaruoju metu pateko į tam tikrą duobę ir po fantastiškos pradžios dabar nelaimėjo jau trijų rungtynių iš eilės. Pirmadienį Viliaus Armalo įvarčio Pakruojyje nepakako ir „Pakruojo“ futbolininkams buvo nusileista 1:3.

Tačiau labiau nei akivaizdu – atėjo metas iškovoti pergalę ir susigrąžinti pirmąją turnyro lentelės vietą. To šį vakarą „Stumbras B“ ir sieks.

Rungtynių pradžia NFA stadione 18.30 val. Įėjimas nemokamas.

 

Paskutinės rungtynės
2017-06-16
LFF I lyga
FC Stumbras B

1 : 0

FK Utenis B
FC Stumbras B
FK Utenis B
1
Įvarčiai
0
1
Geltonos kortelės
1
0
Raudonos kortelės
0