Gero žaidimo prieš šalies čempionę nepakako


2018 m. spalio 7 d.

Kauno „Stumbro“ futbolininkai A lygos 22-ojo turo rungtynėse namuose pademonstravo puikų futbolą prieš šalies čempionę Marijampolės „Sūduvą“, įmušė įspūdingą įvartį ir sukūrė daugiau progų, tačiau patyrė itin apmaudų pralaimėjimą rezultatu 1:2 (1:1).

Rungtynių pradžioje marijampoliečiams sunkiai sekėsi priartėti prie kauniečių vartų, o šie nevengė varžovų atakų užuomazgas stabdyti smulkiomis pražangomis.

Pirmieji įvartį įmušė „Stumbro“ futbolininkai. 19 minutę greitos atakos metu po Antonio Belo perdavimo kamuolį į viršutinį vartų kampą pasiuntė Nasro Boucharebas. Tai buvo išties įspūdingai techniškai išorine pėdos dalimi atliktas smūgis, kuris Ivanui Kardumui nepaliko jokių vilčių.

Apmaudu, bet persvara „Stumbras“ džiaugėsi neilgai. 23 minutę Guilherme Finkleris galva numetė kamuolį Rigino Ciciliai ir „Sūduvos“ puolėjas netrukus išlygino rezultatą.

Po abipusių abiejų ekipų dūrių vaizdas aikštėje nesikeitė – vyko kieta, atkakli bekompromisė kova, kurioje nei viena ekipa neturėjo ryškesnės persvaros.

Antro kėlinio pradžioje „Stumbro“ saugas Dominykas Galkevičius galėjo nubausti atsainiai sužaidusius „Sūduvos“ gynėjus, bet visiškai laisvas baudos aikštelėje iš dėkingos situacijos smūgiavo netiksliai ir nepataikė į vartus.

Vėliau pasiteisino „Sūduvos“ trenerio Vladimiro Čeburino sprendimas į aikštę mesti Sandro Gotalą. Vieną austro smūgį kauniečių vartininkas Rodrigo Josviakis atrėmė, bet 66 minutę jis buvo bejėgis. S. Gotalas įmušė galva po Andro Švrljugos perdavimo iš krašto.

Šis įvartis krito visiškai prieš rungtynių logiką – nuo pat antrojo kėlinio pradžios šeimininkai kontroliavo įvykius aikštėje, laikė kamuolį ir sukūrė ne vieną pavojingą progą įvarčiui pasiekti.

Rungtynių pabaigoje „Stumbro“ trenerių štabas dar labiau sustiprino puolimą ir didesnį dėmesį skyrė atakoms į aikštę vietoje atraminio saugo išleidus Alseny Bah. Nepaisant to,„Sūduva“ apsigynė ir išsaugojo pergalingą rezultatą.

Nepaisant šio kluptelėjimo, Mariano Barreto auklėtiniai išsaugojo trečiąją vietą turnyro lentelėje.

Paskutinės rungtynės
2018-10-07
A lyga
FC Stumbras

1 : 2

FK Sūduva
FC Stumbras
FK Sūduva
1
Įvarčiai
2