Fantastišką pergalę „Stumbrui B“ išplėšė jaunasis V. Armalas

2017 m. birželio 16 d.

Kauno „Stumbro B” futbolininkai penktadienį namuose žaidė LFF Pirmos lygos 12-ojo turo rungtynes su „Uteniu B“ ir iškovojo fantastišką pergalę rezultatu 1:0 (0:0). Vienintelį rungtynių įvartį paskutinę pridėto laiko minutę pelnė 16-metis Vilius Armalas.

Aikštės šeimininkai nuo pat rungtynių pradžios kontroliavo žaidimą ir ne kartą buvo labai arti tikslo. Nesužaidus dešimties minučių vienas prieš vartininką atsidūrė Donatas Konikas, tačiau nusprendė pats nesmūgiuoti į vartus ir atiduoti perdavimą prie pat vartų buvusiam Nauriui Petkevičiui, kurio smūgiuotą kamuolį nuo vartų linijos išmušė varžovas.

„Utenis B“ atvyko su aiškia užduotimi – apsiginti ir sukurti problemų kontratakose, o tai, tenka pripažinti, varžovams visai neblogai pavyko ir keletą kartų svečiai sužaidė itin aštriai. Varžovų gretose atakoje labiausiai išsiskyrė Edvinas Baniulis.

Antroje pirmojo kėlinio pusėje Vilius Armalas sudrebino vartų konstrukciją smūgiu iš toli, o kiek vėliau vartų konstrukciją patikrino ir K. Sekgota. Deja, kamuolys į vartus įskrieti nenorėjo ir pačioje kėlinio pabaigoje, kai tiesiog į tuščius vartus galva iš kelių metrų smūgiavo D. Konikas. Jau atrodė, jog kamuoliui nėra kur dėtis, tačiau paskutinę minutę iš niekur išdygo varžovas, išmušęs kamuolį nuo vartų linijos.

Antrasis kėlinys tęsėsi panašiu scenarijumi – „Utenis B“ kantriai gynėsi ir laukė šansų kontratakuoti, tuo tarpu šeimininkai žūtbūt mėgino pralaužti gausią varžovų gynybą.

Nors Joao Martinso auklėtiniai atliko daug smūgių, tačiau retas iš jų buvo pavojingas. Kai jau atrodė, jog viskas tikrai pasibaigs lygiosiomis, K. Sekgota uždirbo kampinį, o po Andre Silvos perdavimo galva įmušė Vilius Armalas – 1:0!

Įdomu tai, jog šis pergalingas 16-mečio įvartis buvo jau antras iš eilės. Jis pasižymėjo ir pirmadienio rungtynėse su „Pakruoju“.

Ši pergalė „Stumbrui B“ leidžia ir toliau dalintis pirmąją LFF Pirmos lygos vietą su Alytaus DFK „Dainava“ ir „Pakruoju“. Visos šios ekipos turi po 23 taškus.