Stebėk rungtynes nemokamai

Kauno „Stumbro“ futbolo klubas, siekdamas populiarinti futbolą mieste, visiems futbolo gerbėjams dovanoja nemokamą įėjimą į namų rungtynes vykstančias Kauno Nacionalinės futbolo akademijos stadione.

Galimybę nemokamai apsilankyti komandos namų rungtynėse, kurios vyksta Dariaus ir Girėno stadione, mūsų klubas suteikia švietimo ir sporto ugdymo organizacijų grupėms.

Nemokamas apsilankymas grupėms

Norint nemokamai apsilankyti komandos namų rungtynėse Dariaus ir Girėno stadione prašome iki rungtynių pradžios likus ne mažiau nei savaitei atsiųsti el. paštu info@fcstumbras.lt paraišką, nurodant atsakingą asmenį, organizaciją, žmonių skaičių ir kiekvieno grupės nario vardą ir pavardę.

Mums patvirtinus, atvykstant į stadioną grupės atsakingas asmuo privalo turėti spausdintą mūsų patvirtintą paraiškos kopiją.

Visai grupei įėjimas į stadioną yra bendras (visa grupė privalo įeiti kartu).

Socialinės akcijos

„Stumbro“ futbolo klubas yra socialiai atsakingas klubas, kuris aktyviai ir su dideliu noru dalyvauja įvairiausiose socialinėse akcijose ir projektuose.

Pakvieskite „Stumbrą“ prisijungti prie Jūsų socialinės iniciatyvos

Norite pasikviesti mūsų komandą į svečius? O gal apsilankyti mūsų treniruotėje ir pažaisti futbolą kartu su profesionalais bei susipažinti su komanda iš arčiau? Parašykite mums į info@fcstumbras.lt