Besąlygiškai dominavęs „Stumbras“ nepasigailėjo „Jonavos“


2018 m. spalio 5 d.

A lygos 27-ojo turo rungtynėse ketvirtadienį įspūdingą pergalę pasiekė Kauno „Stumbro“ futbolininkai, kurie 3:0 nepasigailėjo „Jonavos“. Visus tris įvarčius pelnė hetriką atlikęs Marcosas Junioras.

Nuo pat pirmųjų minučių tvirtai rungtynių kontrolę į savo rankas perėmę kauniečiai nenuilsdami draskė skylėtą „Jonavos“ gynybą, bet niekaip negalėjo įmušti.

Progas vieną po kitos švaistė Nasro Boucharebas. Iš pradžių prancūzas išniro vienas prieš vartininką Luką Paukštę, bet nesuvaldė kamuolio ir nepasinaudojo dėkinga proga įmušti. Vėliau N. Boucharebas du kartus iš kelių metrų nepataikė į vartus būdamas laisvas.

Vis tik „Stumbras“ savo pasiekė besibaigiant kėliniui, 40 minutę. Jonavietis Lukas Artimavičius baudos aikštelėje neleistinai sustabdė Rafaelį Floro. Teisėjo skirtą 11 m baudinį realizavo Marcosas Junioras – 1:0.

Antras kėlinys prasidėjo „Stumbro“ saugo Dominyko Galkevičiaus tolimu smūgiu į skersinį.

Netrukus kauniečiams pavyko padidinti savo pranašumą. 52 minutę M. Junioras pelnė vieną lengviausių savo šio sezono įvarčių, kai iš kelių metrų „uždarė“ Antonio Belo perdavimą.

67 minutę efektyviai suveikė M. Junioro ir Rafaelio Floro kombinacija. Po pastarojo perdavimo „Stumbro“ brazilas pelnė savo trečiąjį įvartį – 3:0.

Bejėgiškai šiame mače atrodžiusi „Jonavos“ komanda nepasinaudojo galimybe pakilti iš paskutinės turnyro lentelės vietos, o mūsų komanda dar labiau įsitvirtino trečioje A lygos vietoje.

Paskutinės rungtynės
2018-10-04
A lyga
FC Stumbras

3 : 0

FK Jonava
FC Stumbras
FK Jonava
3
Įvarčiai
0